logo corrax.investment.png
Ekonomické a organizační poradenství - prodej firem LTD./ s.r.o./ LLC
Vyplácení zástav, dražeb a exekucí - BEZPLATNÁ DLUHOVÁ PORADNA
Pojišťění cizinců, životní, úrazové, majetkové -
Česká Regionální Energetika a.s. 
   Ičo: 056 01 258       Bělehradská 858/23    Vinohrady, 120 00 Praha 2                                   e-mail: corrax.investment@gmail.com
illustration.jpg

Limited s majetkovou účastí v českých právnických osobách a organizační struktura

Limited se jako zahraniční osoba může podílet podle obchodního zákoníku za účelem podnikání na založení české právnické osoby nebo se účastnit jako společník nebo člen v české právnické osobě již založené. Může také sama českou právnickou osobu založit nebo se stát jediným společníkem české právnické osoby. Jako majitel podílu nebo společnosti tak vystupuje navenek jako zahraniční (strategický) investor a budí u zákazníků, obchodních partnerů a úřadů dojem serióznosti a profesionality a dodává společnosti šmrnc světovosti.

SPOLEČNÍK

  • Limited jako (spolu)majitel české právnické osoby

STANDARDNÍ ČESKÁ PRÁVNICKÁ OSOBA


Při prodeji takového podílu nebo společnosti je možnost převést zahraniční společnost na nového majitele během 24 hodin bez komplikací s obchodním rejstříkem v ČR.

Podle právního řádu a mezinárodních dohod o podpoře a vzájemné ochraně investic (646/1992 Sb.), kterými je Česká republika vázána, má zahraniční společnost právo na ochranu investic (nejznámější případ arbitráž o TV Nova…).
Počasí Praha 1 - Slunečno.cz
index1.png
Odmítnutí právní odpovědnosti: Tato webová stránka neposkytuje právní rady a neměla by tak být chápána. Ačkoli se v maximální míře snažíme o to, aby informace, které jsou obsahem těchto stránek, byly aktuální a přesné, nepřijímáme jakoukoli právní zodpovědnost za údaje, které jsou na nich prezentovány. Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru. Neshromažďujeme informace o klientech ani jejich osobní údaje, pokud to není v přímé souvislosti s konkrétním úkonem, kterým nás sám klient pověří a písemně odsouhlasí. Data nejsou archivována, pokud to zákon nenařizuje. Pracujeme v souladu s GDPR.

© 2019 Copyright by Corrax Investment s.r.o.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one