logo corrax.investment.png
Ekonomické a organizační poradenství  -  Pojišťění   A - Z  na ,,klíč´´
Zakládání a správa firem v ČR, SR, UK, USA, EU , Tichomoří s účty
D
ražby aut, věcí movitých, nemovitostí z exekucí a insolvencí, FÚ 
   Ičo: 056 01 258       Bělehradská 858/23    Vinohrady, 120 00 Praha 2                                   e-mail: corrax.investment@gmail.com
illustration.jpg

Online právní kancelář - dluhová poradna

Dluhová a finanční poradna
Dotazy v poradně budeme zodpovídat průběžně, podle volných kapacit našich partnerů a advokátů. V akutním případě nám prosím napište na náš e-mail corrax.investment@gmail.com nebo zavolejte Po-Pá 8-16 hod. Pro osobní konzultaci v Mostě v naší kanceláři se musíte předem objednat. Je možná konzultace po Skype po předchozí dohodě.
 

Proč zvolit nás?

 • 1

  Provádíme oddlužení (osobní bankrot) online po celé ČR. Žádost vyřídíte z pohodlí domova bez nutnosti složité administrativy a obíhání úřadů.

 • 2

  Žádné platby předem, zákonem stanovený poplatek hradí insolvenční správce ze splátek oddlužení. Nepovolí-li soud oddlužení, žádný poplatek se neplatí.

 • 3

  Přizpůsobeno novele insolvenčního zákona 2019, kterou byla zrušena podmínka splacení 30% dluhů pro vstup do oddlužení, lze splatit i méně! Není nutné dokládat seznam dluhů.

 • 4

  Rychlý průběh, veškerá dokumentace je generována online a oddlužení je zpracováno ve velmi krátkých lhůtách.

 • 5

  Okamžité zastavení růstu dluhů, smluvních pokut a exekučních nákladů. Již žádné upomínky, vymahačské telefonáty nebo soudní jednání.

 • 6

  Zpracováno akreditovanou advokátní kanceláří oprávněnou k podávání návrhů s dlouhodobými zkušenostmi v oblasti insolvencí.

Insolvence

Insolvence

Počasí Praha 1 - Slunečno.cz
index1.png
Odmítnutí právní odpovědnosti: Tato webová stránka neposkytuje právní rady a neměla by tak být chápána. Ačkoli se v maximální míře snažíme o to, aby informace, které jsou obsahem těchto stránek, byly aktuální a přesné, nepřijímáme jakoukoli právní zodpovědnost za údaje, které jsou na nich prezentovány. Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru. Neshromažďujeme informace o klientech ani jejich osobní údaje, pokud to není v přímé souvislosti s konkrétním úkonem, kterým nás sám klient pověří a písemně odsouhlasí. Data nejsou archivována, pokud to zákon nenařizuje. Pracujeme v souladu s GDPR. Nepřijímáme hotovostní platby, pouze platby na účet viz. EET.

© 2020 Copyright by Corrax Investment s.r.o.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one