logo corrax.investment.png
Ekonomické a organizační poradenství  -  Pojišťění   A - Z  na ,,klíč´´
Zakládání a správa firem v ČR, SR, UK, USA, EU , Tichomoří s účty
D
ražby aut, věcí movitých, nemovitostí z exekucí a insolvencí, FÚ 
   Ičo: 056 01 258       Bělehradská 858/23    Vinohrady, 120 00 Praha 2                                   e-mail: corrax.investment@gmail.com
illustration.jpg
ergo.png
Vítejte!
Aktualizace 1.1.2020


Jsme skupina majitelů firem, privátní investoři, manažeři leasingových, realitních a finančních společností, ekonomičtí a organizační poradci, kteří spolupracují a jsou specialisty ve svých oborech.

Naší další činností je dluhové a finanční poradenství, které poskytujeme na základě našich oprávnění, vzdělání, praxe a v součinnosti se smluvními partnery ve finančnictví, advokátními kancelářemi a veřejně prospěšnými společnostmi po celé ČR.


Jsme součástí brookerské pojišťovací, investiční a úvěrové společnosti  a zajistíme všechna pojištění pro podnikatele i občany ,, na klíč´´ od pojištění domácnosti, podnikatelských rizik až po povinné ručení. Zajistíme i výhodnou hypotéku. Díky pojištění podnikatelů a osob spolupracujících umíme i optimalizovat DP nebo zajistit spoření na důchod či bezpečně investovat.

Zabýváme se zakládáním firem v ČR, EU, Velké Británii, USA, vedením a správou těchto firem.

Máme všechna nutná oprávnění a licence, ŽL, registrace u ČNB, licence z EU a jiných destinací. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi v ČR, GB, USA, Estonsku, BRD v Rusku a na Ukrajině, v případě potřeby i v jiných destinacích. Samozřejmě máme i odpovídající vzdělání a praxi. Poskytujeme diskrétní 100% servis a proto nepracujeme bezplatně.

Naše služby můžeme odmítnout poskytnout, pokud by po nás klient požadoval služby v rozporu s platnými zákony nebo dobrými mravy nebo nám sdělí nepravdivé informace. Pokud dojde k takovému zjištění během plnění, investované prostředky nevracíme, protože po takových klientech nemůžeme požadovat provizi a trestně právní zodpovědnost neneseme za naše klienty. V případě doložení padělaných dokladů nebo falešných či nepravdivých potvrzení, věc řešíme smluvní pokutou nebo postoupením státním orgánům.


© 2020 Copyright by Corrax Investment s.r.o.

Orgán pro případné řešení sporů a stížnosti: mediátor, Finanční arbitr ČR, místně příslušné soudy v ČR a v zahraničí
london bus.jpg
Počasí Praha 1 - Slunečno.cz
index1.png
Odmítnutí právní odpovědnosti: Tato webová stránka neposkytuje právní rady a neměla by tak být chápána. Ačkoli se v maximální míře snažíme o to, aby informace, které jsou obsahem těchto stránek, byly aktuální a přesné, nepřijímáme jakoukoli právní zodpovědnost za údaje, které jsou na nich prezentovány. Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru. Neshromažďujeme informace o klientech ani jejich osobní údaje, pokud to není v přímé souvislosti s konkrétním úkonem, kterým nás sám klient pověří a písemně odsouhlasí. Data nejsou archivována, pokud to zákon nenařizuje. Pracujeme v souladu s GDPR. Nepřijímáme hotovostní platby, pouze platby na účet viz. EET.

© 2020 Copyright by Corrax Investment s.r.o.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one