logo corrax.investment.png
Ekonomické a organizační poradenství - prodej firem LTD./ s.r.o./ LLC
Vyplácení zástav, dražeb a exekucí - Realitní a pojišťovací služby na míru
Záchrana nemovitostí z insolvence, konkurzu, následné pronájmy s PP


 
   Ičo: 056 01 258       Bělehradská 858/23    Vinohrady, 120 00 Praha 2              e-mail: corrax.investment@gmail.com
illustration.jpg
london bus.jpg
Vítejte!
Aktualizace 1.10.2018  
Neposkytujeme spotřebitelské úvěry!

Jsme skupina Freelancerů, majitelů firem, privátní investoři, manažeři leasingových, realitních a finančních společností, ekonomičtí a organizační poradci, kteří spolupracují a jsou specialisty ve svých oborech.

Zabýváme se především zakládáním firem v ČR, EU, Velké Británii, USA, vedením a správou těchto firem. Řešíme však také finanční potřeby našich klientů, kteří se ocitnou v dluhové pasti nebo podepíší nevýhodné zástavní smlouvy. Máme projekt, který pomůže s bydlením lidem, kteří nemohou v současné době do banky pro hypotéku na bydlení a mají odpovídající příjmy, které nemusejí dokládat a stačí je prohlásit.
Pro naše klienty nakupujeme nemovitosti v dražbách až o polovinu levněji než u RK. Vyplácíme dluhy našich klientů, konsolidujeme jejich dluhy nebo řešíme jejich pohledávky. Umíme zajistit úvěry, zpětný leasing nebo dotace pro klienty, kteří vědí co chtějí a žijí v realitě a především, nechají si od nás poradit.


Klientům neříkáme co chtějí slyšet, ale co musí slyšet. Našim klientům nelžeme a nedáváme jim plané naděje na jejich vysněné vzdušné zámky. Ke každému klientovi však přistupujeme individuálně a korektně.

Máme všechna nutná oprávnění a licence, ŽL, s.r.o. nebo a.s. v ČR,  licence z EU a jiných destinací. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi v ČR, GB, USA, Estonsku, BRD v Rusku a na Ukrajině, v případě potřeby i v jiných destinacích. Samozřejmě máme i odpovídající vzdělání a praxi. Poskytujeme 100% servis a proto nepracujeme bezplatně. Pracujeme pouze pro bonitní klientelu.

Naše služby můžeme odmítnout poskytnout, pokud by po nás klient požadoval služby v rozporu s platnými zákony nebo dobrými mravy nebo nám sdělí nepravdivé informace. Pokud dojde k takovému zjištění během plnění, investované prostředky nevracíme, protože po takových klientech nemůžeme požadovat provizi a trestně právní zodpovědnost neneseme za naše klienty. V případě doložení padělaných dokladů nebo falešných či nepravdivých potvrzení věc řešíme smluvní pokutou nebo postoupením státním orgánům.


© 2018 - 2019 Copyright by Corrax Investment s.r.o.

Orgán pro případné řešení sporů a stížnosti: mediátor, Finanční arbitr ČR, místně příslušné soudy v ČR a v zahraničí
Počasí Praha 1 - Slunečno.cz
index1.png
Odmítnutí právní odpovědnosti: Tato webová stránka neposkytuje právní rady a neměla by tak být chápána. Ačkoli se v maximální míře snažíme o to, aby informace, které jsou obsahem těchto stránek, byly aktuální a přesné, nepřijímáme jakoukoli právní zodpovědnost za údaje, které jsou na nich prezentovány. Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru. Neshromažďujeme informace o klientech ani jejich osobní údaje, pokud to není v přímé souvislosti s konkrétním úkonem, kterým nás sám klient pověří a písemně odsouhlasí. Data nejsou archivována, pokud to zákon nenařizuje. Pracujeme v souladu s GDPR.

© 2018-2019 Copyright by Corrax Investment s.r.o.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one