logo corrax.investment.png
Ekonomické a organizační poradenství - prodej firem LTD./ s.r.o./ LLC
Odkup zadlužených nemovitostí, vyplácení zástav, dražeb a exekucí
Záchrana nemovitostí z insolvence, konkurzu, následné pronájmy s PP


 
   Ičo: 056 01 258       Bělehradská 858/23    Vinohrady, 120 00 Praha 2              e-mail: corrax.investment@gmail.com
illustration.jpg
london bus.jpg
Vítejte!
Aktualizace 21.12.2017  
Neposkytujeme spotřebitelské úvěry!

Jsme skupina Freelancerů, majitelů firem, privátní investoři, manažeři leasingových, realitních a finančních společností, ekonomičtí a organizační poradci, kteří spolupracují a jsou specialisty ve svých oborech.

Zabýváme se především zakládáním firem v ČR, EU i ve světě, vedením těchto firem a obchodní činností, řešíme však také finanční potřeby našich klientů, kteří se ocitnou v dluhové pasti nebo podepíší nevýhodné zástavní smlouvy. Máme projekt, který pomůže s bydlením lidem, kteří nemohou v současné době do banky pro hypotéku na bydlení.
Pro naše klienty nakupujeme nemovitosti v dražbách až o polovinu levněji než u RK. Vyplácíme dluhy našich klientů, konsolidujeme jejich dluhy nebo řešíme jejich pohledávky.

Máme všechna nutná oprávnění a licence, ŽL, s.r.o. nebo a.s. v ČR,  licence z EU a jiných destinací. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi v ČR, GB, USA, Estonsku, BRD v Rusku a na Ukrajině, v případě potřeby i v jiných destinacích. Samozřejmě máme i odpovídající vzdělání a praxi. Poskytujeme 100% servis a proto nepracujeme bezplatně. Pracujeme pouze pro bonitní klientelu.


Naše služby můžeme odmítnout poskytnout, pokud by po nás klient požadoval služby v rozporu s platnými zákony nebo dobrými mravy nebo nám sdělí nepravdivé informace. Pokud dojde k takovému zjištění během plnění, investované prostředky nevracíme, protože po takových klientech nemůžeme požadovat provizi.


© 2017/2018 Copyright by Corrax Investment s.r.o.

Orgán pro případné řešení sporů a stížnosti: mediátor, Finanční arbitr ČR, místně příslušné soudy v ČR a v zahraničí
Počasí Praha 1 - Slunečno.cz
Odmítnutí právní odpovědnosti: Tato webová stránka neposkytuje právní rady a neměla by tak být chápána. Ačkoli se v maximální míře snažíme o to, aby informace, které jsou obsahem těchto stránek, byly aktuální a přesné, nepřijímáme jakoukoli právní zodpovědnost za údaje, které jsou na nich prezentovány. Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru.

© 2017/2018 Copyright by Corrax Investment s.r.o.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one